Penzion Abertamy Abertham
Penzion Abertham ubytování Abertamy Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Abertham / Abertamy

Chystáte se ubytovat v příjemném horském prostředí v Krušných horách, navštivte v Abertamech penzion Abertham, který nabízí komfortní pobyt v rodinných apartmánech nedaleko Božího Daru. V penzionu Abertham můžete očekávat příjemnou rodinnou atmosféru a pohodové strávení pobytu.

Ubytování
Ubytovat se můžete v pěti apartmánech penzionu Abertham s kuchyňkou, sociálním příslušenstvím a TV-SAT. Apartmány jsou 2-4 lůžkové s maximální kapacitou pro 14 osob. Přímo v penzionu se nachází malé wellness centrum s vířivkou, saunou a posilovacím strojem. Internetové připojení v každém apartmánu zdarma. Vaše kola, prkna a lyže budou bezpečně uschované a pod zámkem. Domácí mazlíčci vítáni.

Restaurace
V obývacím pokoji je k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí, hořáky, rychlovarnou konvicí a jídelním stolem. Takto vybavená kuchyňka Vám zajistí přípravu pokrmů dle Vaší libosti. Pokud upřednostňujete návštěvu restaurace, tak nejbližší se nachází asi 150 metrů od penzionu.

Okolí
Abertamy leží v Krušných horách 25 km severně od Karlových Varů v nadmořské výšce 840 - 1000 m. Abertamy jsou vyhledávané hlavně milovníky zimních sportů, díky své poloze a nadmořské výšce se dá lyžovat od začátku listopadu do konce března. Abertamy jsou jen 13km od Klínovce ( největší SKI Areál v Krušných Horách ) 3 km od Perninku a 11km od Potůček. V samotných Abertamech se nachází lyžařský vlek POMA. Pro letní měsíce jsou zde tenisové kurty a možnost pěších výletů k zajímavostem v okolí. Obec má autobusové spojení s Ostrovem, Karlovými Vary, ale i Potůčky, kde je přechod do Německa pro pěší, auta nebo vlakem, na Božím daru je přechod pro automobily a pěší.
Penzion Abertamy Abertham - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Abertamy Abertham - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Abertamy Abertham - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Abertamy Abertham -  je k dispozici připojení na internetPenzion Abertamy Abertham - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Abertamy Abertham - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Abertamy Abertham - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Abertamy Abertham - Pokoje jsou vybaveny televizorem